Additional lighting DENALI DM LED 10W - individually
REFERENCE FABRIQUANT : DNL.DM.050
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 810005870146 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 43mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 67mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| DUCATI | 1098 | 1100 STREETFIGHTER | 2009 | |
| DUCATI | 1098 | 1100 STREETFIGHTER | 2010 | |
| DUCATI | 1098 | 1100 STREETFIGHTER | 2011 | |
| DUCATI | 1098 | 1100 STREETFIGHTER | 2012 | |
| DUCATI | 1098 | 1100 STREETFIGHTER | 2013 | |
| DUCATI | 1098 | 1100 STREETFIGHTER | 2014 |
Description
Tonnycat vous propose :
Additional lighting DENALI DM LED 10W - individually de DENALI
DENALI DM LED 10W Additional Lighting - Unit
Discover the DENALI DM LED 10W additional headlight, a concentrate of technology and performance to increase your safety and visibility on the road. Designed for demanding motorcyclists, this robust and efficient lighting transforms your night rides into bright adventures.
- Brand: DENALI
- Color: Black
- Lighting type: LED
- Cree XPL HI 10 Watt LED
- Consumption: 1.6A
- Beam distance (spot lenses): 120m
- Beam width (spot lenses): 16m
- Lumens: 2190
- Intensity: single electrical beam
- Compatible with DataDim™
- Voltage: 12V
- Not approved in Switzerland
Enhance your driving experience and ensure your safety with the DENALI DM LED additional lighting. See further, be better seen!
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 810005870146 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 43mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 67mm |
| Type of lighting | LED |














