REFERENCE FABRIQUANT : 12N5.5A-3B
BRANDSYUASA
EAN5050694004964
Height (mm)114
Length (mm)103
Width (mm)90
Weight (g)2400
Battery TypeConventionnelle
Acid packNon
Voltage12V
Ability5.8
PROMO
SKU
Out of stock
Brand Cylinder Model Year Caractéristique
YAMAHA 400 RD 400 1976
YAMAHA 400 RD 400 1977
Description
Tonnycat vous propose :
Yuasa Conventional Battery without Acid Pack - 12N5. de YUASA
Discover the YUASA conventional battery without acid pack - 12N5.5A-3B
  • Height: 114 mm
  • Width: 90 mm
  • Length: 103 mm
  • Weight: 2400 g
  • Battery type: Conventional
  • Voltage: 12V
BRANDSYUASA
EAN5050694004964
Height (mm)114
Length (mm)103
Width (mm)90
Weight (g)2400
Battery TypeConventionnelle
Acid packNon
Voltage12V