OSRAM Cool Blue Boost H1 12V/80W - X2 bulb
REFERENCE FABRIQUANT : 62150CBB-2HB
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172388047 |
| Approval | Non homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H1 |
| Light power (lumens) | 1150 |
| Power | 80 W |
| Bulb base | P14.5s |
Description
Tonnycat vous propose :
OSRAM Cool Blue Boost H1 12V/80W - X2 bulb de OSRAM
Hyper white light with up to 5,500 K for off-road use. COOL BLUE BOOST is equipped with hyper white halogen light for a LED look and high color temperatures up to 5,500 K. The lamps generate improved brightness. These products are not ECE approved. This means they should not be used on public roads in any outdoor application. Use on public roads will result in the cancellation of the operating permit and loss of insurance coverage. Several countries do not allow the sale and use of these products.
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172388047 |
| Approval | Non homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H1 |
| Light power (lumens) | 1150 |
| Power | 80 W |
| Bulb base | P14.5s |















