OSRAM Night Breaker Silver H4 12V/60/55 Bulb - X1
REFERENCE FABRIQUANT : 64193NBS-1BL
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172395687 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H4 |
| Light power (lumens) | 1650 |
| Power | 60 W |
| Bulb base | P43t-38 |
Description
Tonnycat vous propose :
OSRAM Night Breaker Silver H4 12V/60/55 Bulb - X1 de OSRAM
The performance of OSRAM halogen lamps with the best lifespan
With the NIGHT BREAKER SILVER, OSRAM offers a high-performance halogen lamp with optimized lifespan. OSRAM NIGHT BREAKER SILVER generates up to 100% more brightness compared to the minimum legal standard and a beam of 130 meters long. This allows you to see traffic signs, obstacles, and hazards more quickly, giving the driver more time to react.
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172395687 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H4 |
| Light power (lumens) | 1650 |
| Power | 60 W |
| Bulb base | P43t-38 |















