Front stainless steel brake hose with silver fitting Yamaha WR250F/450F by VENHILL
REFERENCE FABRIQUANT : Y01-1-022/P
BRANDSVENHILL
EAN351404
ColorAcier inox / Chrome
PositionAvant
PROMO
SKU
Shipped within 48h
Brand Cylinder Model Year Caractéristique
YAMAHA 250 WR 250 2017 Position : Avant
YAMAHA 250 WR 250 2018 Position : Avant
YAMAHA 250 WR 250 2019 Position : Avant
YAMAHA 250 WR 250 2020 Position : Avant
YAMAHA 250 WR 250 2021 Position : Avant
YAMAHA 450 WR 450 F 2016 Position : Avant
YAMAHA 450 WR 450 F 2017 Position : Avant
YAMAHA 450 WR 450 F 2018
YAMAHA 450 WR 450 F 2019