OSRAM Cool Blue Boost H7 12V/80W Bulb - X2
REFERENCE FABRIQUANT : 62210CBB-2HB
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172388221 |
| Approval | Non homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H7 |
| Light power (lumens) | 1000 |
| Power | 80 W |
| Bulb base | PX26d |
PROMO
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172388221 |
| Approval | Non homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H7 |
| Light power (lumens) | 1000 |
| Power | 80 W |
| Bulb base | PX26d |















