TECNIUM by DZE Regulator
REFERENCE FABRIQUANT : 2307
| BRANDS | TECNIUM |
|---|---|
| EAN | 3661738009085 |
| Height (mm) | 28mm |
| Length (mm) | 107mm |
| Width (mm) | 80mm |
| Technology | MOSFET |
| Voltage | 12V |
| Number of phases | Triphasé |
| Exit | Courant alternatif |
PROMO
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| HONDA | 1000 | GL 1000 GOLD WING | 1975 | |
| HONDA | 1000 | GL 1000 GOLD WING | 1976 | |
| HONDA | 1000 | GL 1000 GOLD WING | 1977 | |
| HONDA | 1000 | GL 1000 GOLD WING | 1978 | |
| HONDA | 1000 | GL 1000 GOLD WING | 1979 | |
| HONDA | 1100 | GL 1100 GOLD WING | 1980 | |
| HONDA | 1100 | GL 1100 GOLD WING | 1981 | |
| HONDA | 1100 | GL 1100 GOLD WING | 1982 | |
| HONDA | 1100 | GL 1100 GOLD WING | 1983 | |
| HONDA | 1200 | GL 1200 GOLD WING | 1984 | |
| HONDA | 1200 | GL 1200 GOLD WING | 1985 | |
| HONDA | 1200 | GL 1200 GOLD WING | 1986 | |
| HONDA | 1200 | GL 1200 GOLD WING | 1987 |
Description
Tonnycat vous propose :
TECNIUM by DZE Regulator de TECNIUM
Optimize your motorcycle's performance with the TECNIUM by DZE Regulator
- Height: 28mm
- Width: 80mm
- Length: 107mm
- Number of phases: Three-phase
- Output: Alternating current
- Technology: MOSFET
- Voltage: 12V
| BRANDS | TECNIUM |
|---|---|
| EAN | 3661738009085 |
| Height (mm) | 28mm |
| Length (mm) | 107mm |
| Width (mm) | 80mm |
| Technology | MOSFET |
| Voltage | 12V |
| Number of phases | Triphasé |
| Exit | Courant alternatif |















