TECNIUM by DZE Regulator
REFERENCE FABRIQUANT : 2332
| BRANDS | TECNIUM |
|---|---|
| EAN | 011177 |
| Height (mm) | 28mm |
| Length (mm) | 90mm |
| Width (mm) | 80mm |
| Technology | MOSFET |
| Voltage | 12V |
| Number of phases | Triphasé |
| Exit | Courant alternatif |
PROMO
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| YAMAHA | 1200 | XVZ 1200 VENTURE | 1983 | |
| YAMAHA | 1200 | XVZ 1200 VENTURE | 1984 | |
| YAMAHA | 1200 | XVZ 1200 VENTURE | 1985 | |
| YAMAHA | 1300 | XVZ 1300 ROYAL STAR | 1996 | |
| YAMAHA | 1300 | XVZ 1300 ROYAL STAR | 1997 | |
| YAMAHA | 1300 | XVZ 1300 ROYAL STAR | 1998 | |
| YAMAHA | 1300 | XVZ 1300 ROYAL STAR | 1999 | |
| YAMAHA | 1300 | XVZ 1300 ROYAL STAR | 2000 |
Description
Tonnycat vous propose :
TECNIUM by DZE Regulator de TECNIUM
Optimize your motorcycle or quad with the TECNIUM regulator by DZE
- Height: 28mm
- Width: 80mm
- Length: 90mm
- Number of phases: Three-phase
- Output: Alternating current
- Technology: MOSFET
- Voltage: 12V
| BRANDS | TECNIUM |
|---|---|
| EAN | 011177 |
| Height (mm) | 28mm |
| Length (mm) | 90mm |
| Width (mm) | 80mm |
| Technology | MOSFET |
| Voltage | 12V |
| Number of phases | Triphasé |
| Exit | Courant alternatif |















