OSRAM Diadem PY21W 12V/21W Bulb - X2
REFERENCE FABRIQUANT : 7507DC-2BL
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172394857 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | PY21W |
| Light power (lumens) | 280 |
| Power | 25 W |
| Bulb base | BAU15s |
Description
Tonnycat vous propose :
OSRAM Diadem PY21W 12V/21W Bulb - X2 de OSRAM
Light design with a chrome look
The OSRAM DIADEM CHROME indicator lights have a striking exclusive design: their chrome appearance is made possible by an advanced and absorbing interference coating. The lamps emit orange light only when they are operational. At other times, they are almost invisible and have no irritating color effect. The DIADEM CHROME lamps are perfectly suited for all indicators with clear covers.
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172394857 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | PY21W |
| Light power (lumens) | 280 |
| Power | 25 W |
| Bulb base | BAU15s |















