DENALI D3 CANsmart™ GEN II Fog Light Kit
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064539 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 90 |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 95mm |
| Width (mm) | 90mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2021 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2022 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2023 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2024 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2025 |
Description
Tonnycat vous propose :
DENALI D3 CANsmart™ GEN II Fog Light Kit de DENALI
DENALI D3 CANsmart™ GEN II Fog Light Kit
The DENALI D3 CANsmart™ GEN II Fog Light Kit is a must-have accessory for motorcyclists and quad enthusiasts looking for increased performance and safety. Designed by the renowned brand DENALI, this kit ensures optimal visibility in all driving conditions.
- Color: Black
- Diameter Ø (mm): 90
- Approval: CE approved
- Width (mm): 90mm
- Length (mm): 95mm
- Lighting Type: LED
This kit includes two DENALI D3 DataDim™ LED fog lights, offering exceptional visibility on the road, as well as a DENALI CANsmart™ GEN II CANBus controller for easy installation and convenient use. With its advanced technology, this kit ensures maximum lighting power and unbeatable durability.
Don't let reduced visibility compromise your safety and comfort during your motorcycle or quad rides. Choose the DENALI D3 CANsmart™ GEN II Fog Light Kit and enjoy a peaceful ride, no matter the weather conditions.
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064539 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 90 |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 95mm |
| Width (mm) | 90mm |
| Type of lighting | LED |















