DENALI D3 DialDim™ Fog Light Kit
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064467 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 90 |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 95mm |
| Width (mm) | 90mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| DUCATI | 937 | DESERT X | 2022 | |
| DUCATI | 937 | DESERT X | 2023 | |
| DUCATI | 937 | DESERT X | 2024 | |
| DUCATI | 937 | DESERT X | 2025 |
Description
Tonnycat vous propose :
DENALI D3 DialDim™ Fog Light Kit de DENALI
Kit de feux de brouillard DENALI D3 DialDim™
The DENALI D3 DialDim™ fog light kit is the perfect accessory for your motorcycle or ATV, offering exceptional visibility in all conditions. With its advanced LED technology and safety features, this kit is a must-have for off-road driving enthusiasts.
- Brand: DENALI
- Color: Black
- Approval: CE approved
- Type of lighting: LED
This DENALI D3 DialDim kit consists of a DialDim lighting controller, a DENALI Plug-&-Play DialDim™ wiring adapter, and two DENALI D3 LED 10W fog lights. With DialDim technology, you can adjust the lighting intensity according to your needs, offering optimal customization for safe driving.
Don't let darkness limit your adventures anymore. Equip your vehicle with the DENALI D3 DialDim™ fog light kit and enjoy increased visibility, modern style, and unmatched performance. Don't wait any longer to enhance your driving experience!
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064467 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 90 |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 95mm |
| Width (mm) | 90mm |
| Type of lighting | LED |















