DENALI D4 CANsmart™ GEN II Lighting Kit
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064561 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 65mm |
| Width (mm) | 99mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| HONDA | 1100 | CRF 1100 L AFRICA TWIN | 2020 | |
| HONDA | 1100 | CRF 1100 L AFRICA TWIN | 2021 | |
| HONDA | 1100 | CRF 1100 L AFRICA TWIN | 2022 | |
| HONDA | 1100 | CRF 1100 L AFRICA TWIN | 2023 |
Description
Tonnycat vous propose :
DENALI D4 CANsmart™ GEN II Lighting Kit de DENALI
DENALI D4 CANsmart™ GEN II Lighting Kit
The DENALI D4 CANsmart™ GEN II lighting kit is the perfect solution to enhance the visibility and safety of your motorcycle or quad. With its cutting-edge features, this kit ensures a safer, more comfortable, and stylish ride.
- Color: Black
- Approval: Not approved in Switzerland
- Light Type: LED
This kit includes two additional DENALI D4 LED 10W lights for optimal brightness, as well as a DENALI CANsmart 2.0 Plug-n-Play controller for easy installation. Made of high-quality aluminum, this kit ensures exceptional durability and reliability.
Don't let darkness slow you down on the road anymore. Equip your vehicle with the DENALI D4 CANsmart™ GEN II lighting kit and enjoy a safe ride, while adding a touch of style to your machine.
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064561 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 65mm |
| Width (mm) | 99mm |
| Type of lighting | LED |














