DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064526 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 43mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 67mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| HUSQVARNA | 900 | NORDEN 901 | 2022 | |
| HUSQVARNA | 900 | NORDEN 901 | 2023 | |
| HUSQVARNA | 900 | NORDEN 901 | 2024 | |
| HUSQVARNA | 900 | NORDEN 901 | 2025 |
Description
Tonnycat vous propose :
DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit de DENALI
DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit
Enhance your riding experience with the DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit. This high-quality kit offers increased visibility and enhanced safety on the road, while adding a touch of style to your motorcycle or quad.
- Color: Black
- Homologation: Not approved in Switzerland
- Type of lighting: LED
With the DENALI CANsmart 2.0 Plug-n-Play controller and two additional DENALI DM LED 10W lights included in this kit, you'll enjoy easy installation and reliable performance. The LEDs provide intense brightness for optimal visibility day and night.
Don't let darkness limit your adventures anymore. Equip yourself with the DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit for safe and stylish riding. Order now and enjoy a safer and more enjoyable ride!
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064526 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 43mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 67mm |
| Type of lighting | LED |















