DENALI DM CANsmart™ GEN II Lights Kit
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064550 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 43mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 67mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| KTM | 890 | 890 ADVENTURE | 2021 | |
| KTM | 890 | 890 ADVENTURE | 2022 | |
| KTM | 890 | 890 ADVENTURE | 2023 | |
| KTM | 890 | 890 ADVENTURE | 2024 | |
| KTM | 890 | 890 ADVENTURE | 2025 | |
| KTM | 890 | 890 DUKE | 2020 | |
| KTM | 890 | 890 DUKE | 2021 | |
| KTM | 890 | 890 DUKE | 2022 | |
| KTM | 890 | 890 DUKE | 2023 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER ADVENTURE | 2021 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER ADVENTURE | 2022 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER ADVENTURE | 2023 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER ADVENTURE | 2024 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE | 2021 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE | 2022 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE | 2023 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE GT | 2021 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE GT | 2022 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE GT | 2023 | |
| KTM | 1290 | 1290 SUPER DUKE GT | 2024 |
Description
Tonnycat vous propose :
DENALI DM CANsmart™ GEN II Lights Kit de DENALI
Optimize your rides with the DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit
- Color: Black
- Diameter Ø (mm): 43mm
- Approval: Not approved in Switzerland
- Width (mm): 67mm
- Length (mm): 60mm
- Type of lighting: LED
The DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit is specially designed to enhance your motorcycle or quad riding experience. With its advanced technical features, this kit provides you with powerful and reliable lighting for optimal visibility on the road.
The DENALI CANsmart 2.0 Plug-n-Play controller included in this kit allows you to easily manage the additional DENALI DM LED 10W lighting. With its high-quality LED technology, these lights offer exceptional brightness for safe driving, day and night.
Compact and easy to install, the DENALI DM CANsmart™ GEN II Lighting Kit fits perfectly on your motorcycle or quad, for a modern and sleek style. Don't let darkness limit your adventures anymore, equip yourself now with this high-performance and reliable lighting kit.
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064550 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 43mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 60mm |
| Width (mm) | 67mm |
| Type of lighting | LED |















