OSRAM Cool Blue Boost H4 12V/100/90W Bulb - X2
REFERENCE FABRIQUANT : 62193CBB-2HB
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172388207 |
| Approval | Non homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H4 |
| Light power (lumens) | 1600 |
| Power | 100 W |
| Bulb base | P43t-38 |
PROMO
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172388207 |
| Approval | Non homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H4 |
| Light power (lumens) | 1600 |
| Power | 100 W |
| Bulb base | P43t-38 |















