OSRAM Night Breaker H4-LED Smart
REFERENCE FABRIQUANT : 64193DWNBSM-1HB
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172398114 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H4 |
| Light power (lumens) | 1650 |
| Power | 21W |
| Specificity | Liste des véhicules approuvés dans l'annexe (Listes de compatibilité LED_EN) |
PROMO
Description
Tonnycat vous propose :
OSRAM Night Breaker H4-LED Smart de OSRAM
Opt for performance with the OSRAM Night Breaker H4-LED Smart
- BRAND: OSRAM
- ECE Category: H4
- Approval: Approved
- Power: 21W
- Luminous power (lumens): 1650
- Specificity: List of approved vehicles in the appendix (LED compatibility lists_EN)
- Voltage: 12V
Compatible Vehicles
| Brand | Model | Year |
|---|---|---|
| Toyota | Corolla | 2015-2020 |
| Honda | Civic | 2016-2021 |
| BMW | 3 Series | 2014-2019 |
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172398114 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H4 |
| Light power (lumens) | 1650 |
| Power | 21W |
| Specificity | Liste des véhicules approuvés dans l'annexe (Listes de compatibilité LED_EN) |















