OSRAM Night Breaker Silver H1 12V /55W - X1 bulb
REFERENCE FABRIQUANT : 64150NBS-1BL
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172395465 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H1 |
| Light power (lumens) | 1550 |
| Power | 55 W |
| Bulb base | P14.5s |
Description
Tonnycat vous propose :
OSRAM Night Breaker Silver H1 12V /55W - X1 bulb de OSRAM
The performance of OSRAM halogen lamps with the best lifespan
With the NIGHT BREAKER SILVER, OSRAM offers a high-performance halogen lamp with optimized lifespan. OSRAM NIGHT BREAKER SILVER generates up to 100% more brightness compared to the minimum legal standard and a beam length of 130 meters. This allows you to see road signs, obstacles, and hazards more quickly, giving the driver more time to react.
| BRANDS | OSRAM |
|---|---|
| EAN | 4062172395465 |
| Approval | Homologué |
| Voltage | 12V |
| ECE category | H1 |
| Light power (lumens) | 1550 |
| Power | 55 W |
| Bulb base | P14.5s |















