DENALI D7 CANsmart™ GEN II Lighting Kit
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064536 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 114mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 74.2mm |
| Width (mm) | 121mm |
| Type of lighting | LED |
| Brand | Cylinder | Model | Year | Caractéristique |
|---|---|---|---|---|
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2021 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2022 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2023 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2024 | |
| HARLEY DAVIDSON | 1250 | PAN AMERICA | 2025 |
Description
Tonnycat vous propose :
DENALI D7 CANsmart™ GEN II Lighting Kit de DENALI
DENALI D7 CANsmart™ GEN II Lighting Kit
Discover the DENALI D7 CANsmart™ GEN II Lighting Kit, an essential accessory for motorcycle enthusiasts looking for increased performance and safety.
- This kit includes a DENALI CANsmart 2.0 Plug-n-Play controller and two additional DENALI D7 LED 10W lights.
- Brand: DENALI
- Color: Black
- Licensing: Not approved in Switzerland
- Type of lighting: LED
With its robust aluminum design, this DENALI lighting kit offers impeccable manufacturing quality and exceptional durability. Its compact dimensions and powerful light output make it an ideal choice for improving visibility on the road, whether day or night.
Don't let darkness hold you back from your motorcycle or quad adventures. Equip yourself with the DENALI D7 CANsmart™ GEN II Lighting Kit and enjoy a safer and more comfortable ride, while adding a touch of style to your vehicle.
| BRANDS | DENALI |
|---|---|
| EAN | 3064536 |
| Color | NOIR |
| Position | Avant |
| Approval | Homologation Suisse. merci de se référer aux directives l'Asa 2b |
| Diameter Ø (mm) | 114mm |
| Material | Aluminium |
| Length (mm) | 74.2mm |
| Width (mm) | 121mm |
| Type of lighting | LED |















